1
2
3
4

Akcia Epson L 365 + 9 farieb zdarma.

Rozlúčte sa so zásobníkmi atramentu Model L365 je dodávaný so štyrmi farebnými atramentovými fľaštičkami Epson (azúrová, žltá, purpurová, čierna) a ďalšími dvoma čiernymi atramentovými fľaštičkami, takže budete mať všetko, čo je potrebné k okamžitému tlači. Užívatelia môžu vytlačiť až 12 000 stránok čiernobielo a 6 500 stránok farebne za použitia počiatočné sady atramentov. To znamená, že ako bude treba zakúpiť náhradný spotrebný materiál, budú môcť dlhšie tlačiť.

Zvýšenie produktivity
Nastavenia zariadenia L365 je jednoduché a bezproblémové, takže ich budete môcť takmer okamžite sprevádzkovať. S pripojením cez rozhranie Wi-Fi pomocou aplikácie Epson Connect je tlač z inteligentných telefónov a tabletov veľmi jednoduchý. Ušetríte čas, pretože funkcia tlače viac kópií umožňuje vytvoriť v rámci jednej operácie až 20 kópií jednej stránky. Skener s rozlíšením 1 200 dpi umožňuje skenovať fotografie a dokumenty vo vysokej kvalite. Keď nadíde čas na doplnenie atramentu, s technológiou rýchleho doplňovanie, ktorá maximálne obmedzuje prestoje, je táto činnosť jednoduchá a rýchla. Originálne fľaštičky s atramentom Epson uľahčujú doplňovanie atramentových nádržiek vďaka jasnému značenie a dýzam bez kvapkania.

Preverená kvalita Epson
Špeciálna atramentová nádržka je plne integrovanou súčasťou tlačiarne, takže môžete využívať spoľahlivý farebnú tlač bez neporiadku alebo problémov, ktoré sa často spája s neoriginálnymi systémy doplňovanie a systémy atramentových nádržiek od iných výrobcov. Ďalšie istotu spoľahlivej prevádzky zariadení L365 vám tiež ponúka výrobcom poskytovaná záruka jeden alebo záruka na tlač 30 000 strán.

Vlastnosti:

  • Mimoriadne nízke náklady
  • Veľkokapacitné doplňovateľný atramentové nádržky
  • Kvalita Epson
  • Spoľahlivý tlač s dlhou životnosťou
  • Užívateľsky prívetivé
  • Bezproblémové a jednoduché nastavenie

CENA 159€ s DPH