1
2
3
4

EPSON L486, A4, 5760x1440 dpi

Epson L486

Dajte zbohom atramentovým kazetám.

 

Tlačiareň formátu A4 s displejom LCD

Atrament na dva roky

Tlač, skenovanie a kopírovanie

Či už vytvárate dokumenty, fotografie alebo faktúry, vďaka veľkokapacitnému atramentovému zásobníku tlačiarne L486 vytlačíte tisícky strán s neuveriteľne nízkymi nákladmi. Hospodárnosť sa vyrovná spoľahlivosti a technológia tlačovej hlavy od spoločnosti Epson poskytuje konzistentné kvalitné výtlačky. Tlačiareň sa pýši tlačou fotografií bez okrajov, bezproblémovým nastavením a jednoducho tlačou bez potreby počítača.

Kľúčové vlastnosti: - Mimoriadne hospodárna tlač, skenovanie a kopírovanie

Integrovaný atramentový zásobník s veľmi veľkou kapacitou - Atrament na dva roky 13 000 strán čiernobielo a 6 500 strán farebne - Dodatočné atramenty ako súčasť balenia

Jedna štandardná súprava atramentov a dve dodatočné náplne čierneho atramentu v balení - Bezstarostné používanie

Chránené zárukou spoločnosti Epson na 12 mesiacov alebo 30 000 strán - Flexibilnosť s pripojením Wi-Fi a displejom LCD

Pripojiteľnosť Wi-Fi, displej LCD a jednoduchá mobilná tlač

Zabudnite na drahé atramentové kazety

Epson rada s označením L ponúka inovatívny tankovací systém, s ktorým ušetríte až 90 % nákladov v porovnaní s konkurenciou.

V balení sa nachádzajú štyri farebné náplne (azúrová, žltá, purpurová, čierna) a dve dodatočné čierne náplne.

Dostatočné množstvo atramentu na plnohodnotnú 2 ročnú prevádzku alebo na vytlačenie 12 000 čiernobielych strán a 6 500 farebných strán.

Zjednodušte si prácu

Multifunkčná tlačiareň epson L486 ponúka jednoduché a bezproblémové nastavenie. So zabudovaným slotom na pamäťové karty a farebným LCD displejom s uhlopriečkou 3,7 cm budete tlačiť, skenovať a kopírovať jednoducho a rýchlo bez použitia počítača. Pripojenie Wi-Fi s funkciou Epson Connect zabezpečí pohodlné tlačenie priamo z mobilných zariadení.

Vypočítajte si koľko ušetríte

S našou kalkulačkou úspory si veľmi jednoducho vypočítate koľko finančných prostriedkov môžete s tlačiarňou epson so zabudovaným tankovacím systémom ušetriť.

Obsah balenia: 3x čierna, 1x azúrová, 1x žltá, 1x purpurová tlačiareň epson l486 elektrický kábel návod na inštaláciu software (CD)

http://extremecomp.ekatalog.biz/detail/EPSON-L486-A4-5760x1440-dpi-33-15...

http://extremecomp.ekatalog.biz/detail/EPSON-L486-A4-5760x1440-dpi-33-15...