1
2
3
4

Kamera Xiaomi Ants - Špión do Vašej domácnosti

Xiaomi Yi  IP kamera s nočným videním

Štýlová kamera ovládaná na diaľku, môže slúžiť na monitorovanie Vášho domova pomocou Vášho smartfónu alebo tabletu, nahrávanie HD videa v rozlíšení 720/20 fps (1280 x 720), ukladanie na micro SD kartu (až 32 GB), 4x digitálny zoom.

Xiaomi nikdy neprestane udivovať a teraz prináša túto úžasnú IP kameru s názvom Xiao Yi. Tento prístroj Vám umožní sledovať akúkoľvek oblasť domu, rovnako ako ho môžete využiť ako osobné monitorovací systém.

Pripojenie odkiaľkoľvek.

Xiaomi kameru môžete pripojiť odkiaľkoľvek a to všetko vďaka jej aplikácii. Ďalej môžete využívať všetky možné funkcie z Vášho smartphonu alebo tabletu Xiaomi. Kamera nahráva HD videa v rozlíšení 720/20 fps (1280 x 720).

Možnosť záznamu a ukladania.

Vďaka možnosti ovládať kameru odkiaľkoľvek, je možné ju používať ako sledovací systém pre Váš dom. K nahrávanie používa Xiaomi micro SD kartu (až 32 GB) do ktorej zaznamenáva všetky nasnímané obrázky a fotografie, ktoré s ňou vytvoríte. Vďaka 4x digitálny zoomu, budete schopní sa zamerať aj na ten najmenší detail.

Kompatibilita.

Pôvodne tento prístroj bol navrhnutý pre prácu v spojení so všetkými zariadeniami značky Xiao, ale aby si kameru mohli užívať aj majitelia iných značiek, softvér Xiao Yi bude k dispozícii pre iné zariadenia vrátane iOS.

Kľúčové vlastnosti.

Kamera značky Xiao je ovládateľná odkiaľkoľvek a je možné ju používať ako sledovacie zariadenie pre Váš dom. Snímky a videá je možné ukladať na micro SD kartu (32GB) a video záznam je v HD rozlíšení 1280 x 720. Oceníte aj možnosť priblíženia až 4x digitálny zoom či nočné videnie do 5m.

Cena 49,99 € s DPH