Moto X4 DÔRAZ NA PRÉMIOVÝ DIZAJN

Vďaka dvom pokrokovým zadným fotoaparátom nafotíte s novým telefónom moto x4 svoje najlepšie fotografie. Jeho precízne vypracovanému dizajnu zo skla a kovu sa nevyrovná žiadny iný telefón. Batéria s kapacitou 3 000 mAh a osemjadrový procesor vás podržia po celý deň. Stupeň ochrany pred vniknutím vody IP68 ho ochráni pred fŕkancami. Vďaka intuitívnym pomôckam Moto je používanie telefónu moto x4 jednoduchšie a zábavnejšie.

VŠETKO JEDNÝM DOTYKOM

Teraz môžete telefón jednoducho ovládať pomocou čítačky odtlačkov prstov. Potiahnutím prstom doľava sa vrátite o krok späť, potiahnutím doprava zobrazíte nedávno používané aplikácie, ťuknutím sa vrátite na domovskú obrazovku a dlhým stlačením telefón zablokujete. Bez zbytočných tlačidiel na obrazovke si vychutnáte lepší obraz.

Netrápte sa pamätaním si hesiel. S funkciou Moto Key stačí jediný dotyk na čítačke odtlačkov prstov a v telefóne máte prístup k svojim obľúbeným webovým stránkam zabezpečeným heslom. Vysoká úroveň šifrovania pomáha zabezpečiť ochranu údajov.

DVOJNÁSOBNÉ MOŽNOSTI FOTOAPARÁTU

Zachyťte viac a vytvorte niečo dokonalejšie s pokrokovým systémom dvoch zadných fotoaparátov. Moto x4 dáva fotografiám väčšiu hĺbku a umožňuje vám vyzdvihnúť časti fotografie a dosiahnuť tak profesionálne výsledky. So 120° zorným poľom jednoducho zachytíte na fotografiách všetko, čo chcete. Vďaka 8-megapixelovému fotoaparátu so širokouhlým objektívom budú vaše najodvážnejšie fotografie pôsobiť ešte úchvatnejšie.

Nevzdávajte sa spomienok v podobe fotografií len preto, že práve nemáte dokonalé svetlo. 12-megapixelový fotoaparát s technológiou automatického zaostrovania pomocou duálnych pixelov  umožňuje rýchlejšie zaostrovať a skvelé výsledky aj v ponurom, oblačnom počasí.

SPOĽAHLIVÝ VÝKON

Pozerajte videá a hrajte hry bez otravného prerušovania. Fotografujte ohromujúce zábery s efektom bokeh pomocou dvoch fotoaparátov alebo upravujte fotografie a pridávajte do nich efekty v priebehu niekoľkých sekúnd. Bleskovo rýchly osemjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ s frekvenciou 2,2 GHz poskytuje výkon, ktorý potrebujete.