Promo Black Friday

 

Assassins Creed Origins

Ďalšia časť obľúbeného simulátoru assassína sa bude odohrávať v starovekom Egypte, kde budeš môcť využívať svojich schopností, rozdelených hneď do niekoľkých stromov a vycvičeného sokola, vďaka ktorému budeš objavovať dôležité miesta na mape. Príbeh je zasadený do Ptolemaiovského Egypta, teda cca 332 rokov pred naším letopočtom. Hlavný hrdina Bayek bude podobný legendárnemu Altairovi s tým, že by sa mal objaviť až v troch pripravovaných hrách a teda bude mať svoju vlastnú trilógiu, podobne ako Ezio Auditore. Origins bude podľa všetkých indícií bez multiplayeru, ale o to viacej sa autori chystajú sústrediť na plnohodnotnú príbehovú kampaň s množstvom obsahu. Zaujímavosťou určite je komplexnejší prístup k NPC, ktoré budú mať dennú rutinu, medzi ktorú patrí práca, socializácia, jedlo a pod. Toho budeš môcť využiť v priebehu samotného plnenia úloh – infiltrácie a zneškodňovanie cieľov, ale zároveň to bude znamenať aj risk. Obyvatelia síce budú spať, ale banditi nie. Ďalším dôležitým aspektom je schopnosť Bayka jazdiť na ťavách, koňoch a povozoch, pričom opäť pôjdu kúpiť stajne a kedykoľvek si môžeš osedlať ustajnené zviera. Prepracovaný bol aj systém boja, ktorý sa skôr ako na odrážanie útokov a instantné zabitie mal sústrediť na agresívny boj nablízko a ľahké a ťažké kombá, blokovanie úderov a uskakovanie. S tým súvisí aj ďalšia novinka a síce prítomnosť bossov, na ktorých sa budeš musieť pripraviť s pomocou zahnutých mečov, duálnych čepelí, žeziel a kopijí. K dispozícii budú aj zbrane na diaľku. Zaujímavosťou je aj využitie fakle – buď na osvetlenie temných chodieb, alebo napríklad na zapálenie vecí stojacich v ceste.   HERNÝ OBSAH: Úplne nový príbeh, zasadený do Ptolemaiovského Egyptu, záhadného obdobia, trvajúceho približne 300 rokov. Obrovské púšte, mestá a hrobky k voľnému preskúmaniu, vrátane možnosti sa potopiť pod hladinu a preplávať zaujímavé lokality. Prepracovaný bojový systém, ktorý sa skôr sústredí na agresívnu a akčnú zložku plnú komb. Využi svojho cvičeného sokola a objavuj nové miesta na obrovskej mape. Osedlaj si ťavu, koňa, alebo voz a prekonávaj vzdialenosti rýchlejšie. Prepracovaný inventár a množstvo zbraní a skillov na odomknutie.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 Deluxe Edition

Vo svete, kde je morálka prežitým konceptom je najmocnejším nástrojom váš mobilný telefón.

Hackovať sa znovu bude o sto šesť.

Hráte za Marcusa Hollowaya, vynikajúceho hackera, ktorý žije v samotnej kolíske technologickej revolúcie - oblasti San Francisco Bay. Marcus sa spojí so skupinou Deadsec - nechválene známou skupinou hackerov, a spoločne s nimi sa pokúsi uskutočniť ten najväčší hack v dejinách. Konkrétne ide o zostrelenie ctOS 2.0., sledovacieho operačného systému, ktorý je využívaný zločincami k masívnemu získavaniu informácií a ovládaniu populácie San Franscisca. "Druhý diel pokračuje v šľapajach prvého dielu, ale vylepšuje hrateľnosť, pridáva zábavný kooperatívny mód - to všetko v prostredí úchvatnej kolísky technológií, ktorá určuje smer našej súčasnosti."

Čakajú na vás rôznorodé prostredia a veľa akcie.

Začať sa tak môžete tešiť na desiatky hodín strávených v modernej metropole, kde za pomoci informačných technológií môžete nielen prelustrovať osobu, ktorá vám ide práve oproti, ale tak isto nie je problém riadiť svetelnú signalizáciu, alebo nahackovať počítač k získaniu dôležitých informácií, ktoré vám v temnom svete plnom hackerov, budú veľmi vítaným pomocníkom.

HERNÝ OBSAH:

Desiatky hodín v sandboxovom štýle.

Žijúce prostredie zátoky San Francisca s rozličnou flórou a faunou a mnohými ikonickými miestami, ktoré vám vezmú dych.

Zbraňou je váš mobilný telefón - a vašou silou sú informácie. Zistite detaily o osobách, ktoré idú oproti vám po ulici, nahackujte sa do nepriateľskej komunikácie a dokážte, že hacker je pánom moderného sveta.

Hrajte s priateľmi v režime online, pričom do vašej hry sa kedykoľvek môžu nabúrať až ďalší 3 hráči, ktorý sa vás budú snažiť uloviť pre odmenu ako štvanú zver.

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

Najnovšia PC hra zo série Ghost Recon: Wildlands od štúdia Ubisoft vás zavedie do exotického a extrémne nebezpečného sveta drogovej mafie, zločinu, teroru a násilia. V blízkej budúcnosti sa Bolívia stane nástrojom v rukách mocného kartelu Santa Blanca, ktorý krajinu celkom ovládol a využíva k vlastným ambicióznym zámerom, ďaleko presahujúcim jej hranice. Spojené štáty si nemôžu dovoliť vyvolať vojnu, a tak posielajú vás, jedného z Duchov, špeciálnych jednotiek s misiou eliminovať hrozbu zvnútra.