Zabezpečenie objektu nechajte kľudne na nás.

Predajňa eXtreme Computers Námestovo

Alarmy

Alarm sa postará o to, aby sa do vášho objektu nedostal nikto nepovolaný. Taktiež si prostredníctvom neho dokážete na diaľku zjednodušiť každodenné činnosti, ako je otvorenie brány, závory, rozsvietenie svetiel, spustenie zavlažovania či žalúzií. Samozrejmosťou je monitoring a správa celého systému prostredníctvom aplikácie vo vašom smartfóne alebo cez web.

Česká firma Jablotron má s vývojom alarmov 25-ročné skúsenosti. Dôraz je pritom kladený na inovatívnosť, kvalitu a jednoduché ovládanie – celý alarm dokážete ovládať cez dve tlačidlá. Vďaka tomu sa ich systém teší obľube medzi zákazníkmi po celom svete.

Systémy Jablotron sú vysoko modulárne. To znamená, že prostredníctvom nich vieme vyskladať vhodný zabezpečovací systém pre byty, rodinné domy, bytové domy, alebo veľké firmy a sklady.

Ďalším vhodným úkonom je pripojenie alarmu na pult centralizovanej ochrany. Operátori tak môžu vyhodnocovať prichádzajúce správy zo zariadení v strážených objektoch. V prípade potreby vás zamestnanci PCO kontaktujú, alebo k vášmu objektu vyšlú zásahovú jednotku.

Certifikácia

    Certifikácia

    Dôležitá je aj profesionálna montáž, ktorú vykonajú naši certifikovaní technici. Tí sú výrobcami pravidelne školení ohľadom technológie zapojenia a konfigurácie konkrétnych systémov. Zároveň sú oboznamovaní s najnovšími technológiami a trendami v danom segmente. Správnu funkčnosť zabezpečovacích a monitorovacích systémov je môžné zaručiť iba takýmto spôsobom.

    Taktiež sme držiteľom technickej licencie. Inštalácie zabezpečovacích systémov musia byť vykonávané iba spoločnosťou s platnou technickou licenciou, pretože len takéto inštalácie sú uznávané poisťovňami v prípade poistných udalostí. Samozrejmosťou je dodanie kompletnej dokumentácie k systému.

Top