Zabezpečenie objektu nechajte kľudne na nás.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy vám umožňujú získať neustály prehľad o sledovanom objekte a jeho okolí. Vhodné umiestnenie kamier vám pomôže pri správnej identifikácii páchateľov či udalostí, zaznamenaných prostredníctvom systému. Ten vám umožňuje vybrať spôsob nahrávania video záznamu, či už detekciou pohybu, alebo kalendárneho a časového rozvrhu v detekčnej zóne.

Využite kamerové systémy taktiež na možnosť vzdialene sledovať aktuálny stav pohybu osôb či tovaru cez mobil, tablet alebo PC, bez ohľadu na to, kde sa momentálne nachádzate. V prípade narušenia monitorovaného priestoru môžete byť okamžite upozornený odoslaním snímku alebo správy do vášho telefónu.

Na to, aby ste videli, ako zamestnanci pristupujú k plneniu vašich úloh sa už nemusíte nachádzať priamo vo firme. Kamerové systémy vám dajú prehľad o kompletnom dianí viete sledovať či už z obchodného rokovania alebo dovolenky.

Vďaka detailnému záznamu v rozlíšení niekoľko miliónov pixelov získate ideálny dôkazový materiál pri riešení krízových situácií, ako sú krádež, vlámanie či vandalizmus. Technológia IP kamier vám taktiež umožní efektívny monitoring vjazdu vozidiel, ktoré vstúpia na váš pozemok prostredníctvom hardwarovej identifikácie ŠPZ.

Pri realizácií projektov kamerových systémov sa spoliehame výlučne na produkty firmy Hikvision, ktorá je svetovým lídrom v tomto segmente. Prvenstvo na trhu si získala vďaka vysokej kvalite svojich produktov s ohľadom na priaznivú cenu, o čom svedčí aj veľmi nízke percento poruchovosti ich zariadení. Samozrejmosťou je špičkovo vyladený software pre všetky platformy, pravidelné aktualizácie a bezpečnostné záplaty aj starších rád produktov tejto značky.

Certifikácia

    Certifikácia

    Dôležitá je aj profesionálna montáž kamerových systémov, ktorú vykonajú naši certifikovaní technici. Tí sú výrobcami pravidelne školení ohľadom technológie zapojenia a konfigurácie konkrétnych systémov. Zároveň sú oboznamovaní s najnovšími technológiami a trendami v danom segmente. Správnu funkčnosť zabezpečovacích a monitorovacích systémov je môžné zaručiť iba takýmto spôsobom.

    Taktiež sme držiteľom technickej licencie. Inštalácie zabezpečovacích systémov musia byť vykonávané iba spoločnosťou s platnou technickou licenciou, pretože len takéto inštalácie sú uznávané poisťovňami v prípade poistných udalostí. Samozrejmosťou je dodanie kompletnej dokumentácie k systému.

Kamerové systémy na našom eshope

Prezrite si našu ponuku kamerových systémov

Zadajte Váš dopyt na kamerové systémy

*Povinné polia
Top