Vedeli ste, že JBL má vo svojom portfóliu aj gramofóny?

Milovníci hudby, máme pre vás skvelú správu – gramofóny sú späť a s nimi aj jedinečný zvuk vinylových platní! Predstavujeme vám JBL Spinner BT Gold alebo ORANGE, revolučný gramofón, ktorý kombinuje nostalgický pôvab s modernými technológiami.


Prečo si tento krásny kúsok zamilujete?

1. Návrat k autentickému zvuku:

Vinylové platne prinášajú jedinečný zvuk, ktorý nenájdete v digitálnych formátoch. Každá pesnička znie živo, teplejšie a dôvernejšie. A práve JBL Spinner BT Gold vám tento zážitok sprostredkuje v tej najvyššej kvalite.

2. Jednoduché používanie:

Aj keď ste nikdy predtým gramofón nemali, nebojte sa. JBL Spinner BT Gold je navrhnutý tak, aby ste ho ľahko zložili a začali používať. Stačí si prečítať prehľadný návod a za pár minút si už budete užívať svoju prvú platňu.

Obsah balenia: 

Gramofón

Hnací remeň

Hliníkový otočný tanier

Podložka pod platne

Držiak prenosky a prenoska

Adaptér pre platne s otáčkami 45 ot./min.

Napájací kábel

Kryt proti prachu a 2 závesy

3. Moderné funkcie:

Tento gramofón nie je len o starých časoch. Vďaka Bluetooth môžete hudbu streamovať bezdrôtovo na reproduktory alebo slúchadlá. Či už preferujete tradičné káblové pripojenie, alebo moderné bezdrôtové riešenie, JBL Spinner BT Gold vám to umožní.

4. Kvalitné spracovanie:

Gramofón je vybavený robustným hliníkovým tanierom a ramienkom, ktoré zaisťujú precízne prehrávanie bez poškodenia platní. Každý detail je navrhnutý s ohľadom na dlhú životnosť a vynikajúci zvukový zážitok.

5. Kompaktné rozmery:

JBL Spinner BT Gold je ideálny pre každú domácnosť. Jeho štýlový dizajn a kompaktné rozmery (155 x 435 x 368 mm) z neho robia perfektný doplnok do vášho obývačky.

Dostupné aj u nás na predajni. Môžete zakúpiť aj tu: 

JBL spinner gramofón